Дякую за гарне обслуговування,але скасувала замовлення бо заказала в декількох місцях!!!
Обов'язково в наступному місяці замовлю у ціх продавців!!! Вони круті і ціна найнижча за усіх !!!👋
Дякуємо за відгук!
доброго дня,ви напевно переплутали наш магазин з якімось іншим,замовлення було в наявності крім 1 позиціі яка могла бути доступна на наступний день,замовлення у вас робила донька та на цю інформацію вона сказала добре я дізнаюсь за цю одну позицію яку не вистачае що з нею роботи а все інше можно було відправити,а потім телефон ніхто не піднимав та просто зняли замовлення,хоча ви в нас брали і не один раз
Дякуємо за відгук!
Дякуємо за високу оцінку!
Дякуємо за відгук та вибір нашого магазину для ваших улюбленців!
Дякуємо за вибір та позитивний відгук!
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що ми можемо бути корисними для вас і ваших тварин.
Дякуємо за високу оцінку!
Дякуємо за вибір та позитивний відгук!