1.05 оформила замовлення, лише 07.05 виявилось, що товару немає в наявності. Писала їм сама всюди- без відповіді до цього часу. Все розумію, але з комунікацією якось треба щось налаштовувати
Оформим ПромОплату, а на третій день з'ясували що товару не має і виявляється, що я іще повинен сам відміняти замовлення щоб повернути свої кошти, тепер я розумію чому такий рейтинг у продавця.
Звертаюсь у підтримку, за поверненням коштів.
З продавця неможливо звʼязатися. Телефони вказані не вірно. Один з них - грумінг, а не магазин. Грумінг надав телефон магазину - там спрацьовує автовідповідач. Лише у вайбері прийшло повідомлення, що не факт, що товар є у наявності, перевірять і за 4 ДНІ дадуть відповідь. На мої повідомлення відповіді немає. Це просто жах а не комунікація
Була приємна комунікація, повідомили про затримку, але так, як затримка була довша, аніж я очікувала, змушена відмовитись, бо вже треба
Швидко відправили, врахували побажання, чудовий корм і ціна приємна. Дякую
Самостійно скпували замовленя І не реагують на мої запити .зробила заказ його оформили і потім через дпнь скасували.Дуже прикро.Продавця не рекомнендую.Пишу їм на сайт вони не реагують.