Швидко відправили, швидко прийшло. Товаром задоволений, гризуни їдять🐹
Замовила 5 днів тому товар, не звʼязались і не відправити, хоча оплатила повністю
добрий день.була затримка у постачальника що вам наш менеджер і сказав,що потрібно почекати,все. клієнтам треба враховувати ситуацію в країні, що затримки пов'язані з економічною та енергетичною проблемою в Україні.