Корзина

Отзывы о компании Baks&Barsik Зоомаркет

  • Ольга Д.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Аліна А.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Виктория Т.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Анастасія Г.
    Отлично
  • саша
    Отлично
  • Татьяна М.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Наталія З.
    Отлично
  • Костянтин С.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Виталий Б.
    Отлично
    Сделка на маркетплейсе Prom.ua
  • Олена С.
    Очень плохо

    Чому замовлення скасовано. Розповідаю. Замовлення зробила в суботу, на наступний день передзвонили-підтвердили. В понеділок повинна бути відправка. Наче все ок. Вечір понеділка,немає. Телефоную, кажуть що не переживайте ще є час і сьогодні відправимо. Вівторок, немає. Пишу на вайбер( до 12:00) відповідають після 16:00- зараз перевіримо. До кінця дня ніякої відповіді. В середу скасовую і замовляю в іншому магазині. Не рекомендую. Таке ставлення до клієнтів не приносить успіху.