Скасували замовлення, без попередження
доброго дня наши менеджери вам телефонували більше 3 днів більше 5-6 дзвінків та ми можемо предоставити скріни наших дзвінків та ніхто не піднімав телефон та не передзвонювали тому по бронь замовлення 3 дні та прийшлось скасувати, можете зробити нове замовлення та вказати номер на який ви будете відповідати дякую
Швидко! Якісно та надійно 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 Дякуємо 🥰